الهیه - خیابان گلنار - خیابان ماهرو - بعد از بن بست شاهین پناهی - پلاک 110 - واحد 104

09120243164 - 02122651347-48

رزرو وقت مشاوره

خدمات کلینیک

موضوعات مشاوره ای در روانمهر

درمان فردی بزرگسال

در دپارتمان درمان فردی بزرگسال روانمهر انواع مشکلاتی نظیر اضطراب، افسردگی، وسواس، مشکلات روان تنی، استرس ها و چالش های ناشی از روابط بین فردی و اختلالات شخصیت با تکیه بر علم روز روانشناسی بررسی، تشخیص و درمان می شوند.

ارزیابی و تشخیص بالینی

با استفاده از بروزترین و جامع ترین تست های روان شناسی به ارزیابی دپارتمان ارزیابی و تشخیص بالینی روانمهر مشاوره پیش از ازدواج، این آزمونها میتوان به کمک در هر نوع اختلالی در مراجع کنندگان می پردازد. از کاربردهای مهم خودشناسی و استخدام نیروی انسانی مناسب برای کارفرمایان اشاره کرد.

کودک و نوجوان

در دپارتمان کودک و نوجوان ابتدا با کمک مصاحبه ای که از شما و فرزندتان انجام میشود، روانشناس کودک و نوجوان مشکل را بررسی و ارزیابی میکند سپس با استفاده از بروزترین روشهای روان درمانی، بازی درمانی و… در جهت بهبود سلامت کودک و نوجوان شما کمک و یاری می شود.

زوج درمانی و مشاوره پیش از ازدواج

زوج درمانی یکی از روش های علمی روان درمانی است که به بهبود روابط زوجینی که دچار چالش و مشکل هستند، می پردازد. زوج درمانگر به زوجین کمک میکند که شناخت بهتری نسبت به احساسات، نیازها و الگوهای رفتاری خود و دیگری پیدا کنند و ارتباط سالم تر و لذت بخش تری را تجربه کنند.

گروه درمانی

گروه درمانی نوعی روان درمانی است که در بسیاری از موقعیت ها از جمله بیمارستان، کلینیک و فضای باز توسط یک یا دو درمانگر و با توجه به نوع مشکل و اختلال افراد و همینطور نوع رویکرد درمانی انجام می شود. این روش درمانی با حضور 5 تا 8 نفر و با قابلیت بسته یا باز بودن (ورود و خروج افراد در طول دوره) و برای بسیاری از مشکلات فردی طبق پروتکل درمانی خاص قابل اجرا می باشد.

سکس تراپی

تشخیص و درمان اختلالات جنسی شامل اختلالات میل، نعوظ و انزال مردان و اختلالات میل ،تحریک،ارگاسم و درد زنان نارضایتی جنسیتی اعتیاد جنسی پارافیلیا. مسائل مربوط به گرایش جنسی.

خانواده درمانی

خانواده درمانی نوعی از روان درمانی است که می تواند به اعضاًء خانواده در بهبود کیفیت روابط و برطرف کردن مشکلات و چالش ها مخصوصا در دوره های پرتنش و بحران کمک کند. در این روش درمانی افراد مهارتهای کافی را برای عبور از چالش ها و حل و فصل کردن مشکل با کمترین آسیب یاد می گیرند.

آموزش تخصصی

دپارتمان آموزش روانمهر با هدف تربیت درمانگر متخصص و با بهره گیری از بهترین و بروزترین اساتید داخلی و خارجی در تلاش است افرادی که دارای علم کافی و ظرفیت روانی مناسبی هستند را در مسیر درمانگر حرفه ای شدن هدایت و راهنمایی کند.

آموزش عمومی

یکی از مهمترین کاربردهای علم روانشناسی آموزش عموم افراد با هدف بهبود سلامت روان و بهزیستی روانی می باشد. بخش آموزش عمومی روانمهر در تلاش است که با برگزاری دوره های آموزش عمومی برای کلیه افراد با هر سن و میزان تحصیلاتی فرصتی را ایجاد کند تا از طریق شناخت و خودآگاهی بیشتر از رفتارها و الگوهای آسیب زننده در روابط بین فردی و همچینین درک بیشتر دنیای درونی خود روش های مناسبی را برای حل و فصل کردن آنها پیدا بکنند.

روانپزشک

روانپزشک به ارزیابی، تشخیص، درمان و پیشگیری اختلالات مختلفی از جمله اختلالات اضطرابی ، اختلالات خواب ، اختلالات جنسی ، اختلالات شخصیتی و .… با کمک دارو درمانی می پردازد.
طراح سایت : گروه مانی